Bruno Mathsson skrivbord

Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord
Bruno Mathsson skrivbord

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUNO MATHSSON, skrivbord med sidobord, masurbjörk/björk, spännben, utsvängd skiva, 240x120, resp 135x62 cm, med låda, tillverkat av Bruno Mathsson International 1990-tal

Sidobord har två ben ej original, smärre slitage

856335

2020-12-23