Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARTIN BOMAN (född 1975): "Pistolen", signerad Martin Boman och daterad 2014 a tergo, olja/blandteknik på pannå, ca 72,5x51 cm
856339
2020-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här