Oljemålning F Dubois

Oljemålning F Dubois
Oljemålning F Dubois
Oljemålning F Dubois
Oljemålning F Dubois
Oljemålning F Dubois
Oljemålning F Dubois
Oljemålning F Dubois
Oljemålning F Dubois
Oljemålning F Dubois
Oljemålning F Dubois

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

F DUBOIS (1800-tal), båtar i stormigt hav, signerad, daterad 1843, olja på duk, ca 61x91 cm

Krackeleringar, retuscher

856340

2020-12-28