Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
F DUBOIS (1800-tal), båtar i stormigt hav, signerad, daterad 1843, olja på duk, ca 61x91 cm
Krackeleringar, retuscher
856340
2020-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här