Te- och kaffeservisdelar
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TE-och KAFFESERVIS, porslin, 38 dlr, bestående av 5 koppar med 6 fat, 6 assietter, 1 sockerskål, 1 gräddkanna, av mönstret "Ivy", Duchess, England, samt 6 koppar med 6 fat, 7 assietter, B&G, Danmark, assietternas diameter ca 17-19 cm
Kuntoraportti
Smärre bruksslitage och nagg kan förekomma
856341
Päivämäärä:
2020-12-20