Poul Erik Rysgaard och Egon Jensen soffa
Vollendet
2020-12-30
856367
| Höchstes Gebot | 1 100 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SOFFA, modell "Samsø", design Poul Erik Rysgaard och Egon Jensen för Saxo Living, Danmark, lösa plymåer, klädsel i beigemelerad textil, ben av oljad ek, längd 201 cm, sitthöjd 45 cm
Skador:
Bruksslitage, fläckar