Poul Erik Rysgaard och Egon Jensen soffa
Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
SOFFA, modell "Samsø", design Poul Erik Rysgaard och Egon Jensen för Saxo Living, Danmark, lösa plymåer, klädsel i beigemelerad textil, ben av oljad ek, längd 201 cm, sitthöjd 45 cm
Skador:
Bruksslitage, fläckar
856367
2020-12-30