Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGUR, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, och förgyllt trä, höjd ca 60 cm

Bruksslitage, ej funktionstestat, SAV garanterar ej funktionen. 2 uppdragsnycklar medföljer

856374

2020-12-23