Karmstolar 1-par

Karmstolar 1-par
Karmstolar 1-par
Karmstolar 1-par
Karmstolar 1-par
Karmstolar 1-par
Karmstolar 1-par

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARMSTOLAR, 1-par, 1900-talets mitt, engelsk/gustaviansk blandstil, betsad stomme, sitsar klädda i långhårig zebra-textil, rygghöjd ca 93, bredd ca 57 cm

Slitage, lagningar, senare klädsel

856377

2020-12-23