Karmstolar 1-par
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KARMSTOLAR, 1-par, 1900-talets mitt, engelsk/gustaviansk blandstil, betsad stomme, sitsar klädda i långhårig zebra-textil, rygghöjd ca 93, bredd ca 57 cm
Slitage, lagningar, senare klädsel
856377
2020-12-23