Hans Göran Eriksson oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS GÖRAN ERIKSSON (samtida): Komposition, monogramsignerad Hge, daterad a tergo 2010, olja på duk med aluminum, bildmått 30x30 cm

856431

2020-12-20