Kerstin Hörlin-Holmqvist Onkel Adam fåtölj NK
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST, "Onkel Adam", fåtölj, Triva-serien, Nordiska Kompaniets verkstäder i Nyköping, 1960-tal, klädd i skinn, svängda ben av bok, brickmärkt, sitthöjd ca 39 cm
Bruksslitage, fläckar
856439
2020-12-20