Toalettbord 1800-tal Karl-Johan
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TOALETTBORD, Karl-Johan, 1800-tal, björkfanér, spegel med en låda på vardera sida, låda i sargen, höjd ca 129, 87x43 cm
Bruks- samt åldersrelaterat slitage, spricka i skivan, fanérbortfall, en liten vit knopp fattas på ena sidan av skrivbordets främre del
856440
2020-12-20