Toalettbord 1800-tal Karl-Johan

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOALETTBORD, Karl-Johan, 1800-tal, björkfanér, spegel med en låda på vardera sida, låda i sargen, höjd ca 129, 87x43 cm

Bruks- samt åldersrelaterat slitage, spricka i skivan, fanérbortfall, en liten vit knopp fattas på ena sidan av skrivbordets främre del

856440

2020-12-20