Silverdosor

Silverdosor
Silverdosor
Silverdosor
Silverdosor
Silverdosor
Silverdosor
Silverdosor
Silverdosor

Klubbat för:

120 EUR

Utropspris

200 EUR

DOSOR, 3 st, silver,
85 x 45 mm: Stephan Westerstråhle Stockholm 1803,
80 x 50 mm: Jöns Staverin, Härnösand 1813
60 x 40 mm: 1824
Vikt totalt ca 170 g.

Slitage och skador, minsta med söndrig sarg.

856441

2020-12-22