Gunghäst 1900-talets början
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUNGHÄST, 1900-talets början, troligen Gemla, bemålat trä, öron i läder, ögon av glas, man och svans i tagel, sitthöjd ca 70, total längd 140 cm
Slitage, färgbortfall, avslag, delar av man borta
856455
2020-12-20