Gunghäst 1900-talets början

Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNGHÄST, 1900-talets början, troligen Gemla, bemålat trä, öron i läder, ögon av glas, man och svans i tagel, sitthöjd ca 70, total längd 140 cm

Slitage, färgbortfall, avslag, delar av man borta

856455

2020-12-20