Jim Dine Internationell grafik

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JIM DINE (född 1935): Blue Haircut,1972, signerad och numrerad Jim Dine 28/75, daterad 1972, etsning och litografi i färg, bildmått ca 54 x 50 cm.

Litteratur: K rens/Williams College 151

856460

2020-12-22