Carl Elmberg relief

Carl Elmberg relief
Carl Elmberg relief
Carl Elmberg relief
Carl Elmberg relief
Carl Elmberg relief
Carl Elmberg relief
Carl Elmberg relief
Carl Elmberg relief
Carl Elmberg relief
Carl Elmberg relief

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL ELMBERG (1889-1955): Relief, kvinna, terracotta, Gabriel keramik, signerad Elmberg, ca 43x24 cm

Bruksslitage, märken

856461

2020-12-23