ROBERT RAUSCHENBERG Internationell grafik

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ROBERT RAUSCHENBERG (född 1925): Stoned Moon series medallion, 1969, signerad numrerad och daterad Rauschenberg 21/48, -69. Editerad av Gemini G.E.L. (blindstämpel), litografi 81,3 x 64,8 cm
Litteratur: Gemini 171

856465

2020-12-22