Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

STOLAR, 4 st, Erkers Siljansäs, samtida, brännmäkta, sitthöjd ca 45 cm

1 sits saknas, slitage, sitsar med mindre skador

856471

2020-12-28