Leksaksbilar
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LEKSAKSBILAR, 2 st, 1900-tal, målad plåt samt järn, den stora med rester av etikett i botten, höjd ca 9,4 samt 17 den storas klängd 27 cm
Den lilla saknar kylargaller, bruks och åldersrelaterat slitage
856483
2020-12-23