Leksaksbilar

Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LEKSAKSBILAR, 2 st, 1900-tal, målad plåt samt järn, den stora med rester av etikett i botten, höjd ca 9,4 samt 17 den storas klängd 27 cm

Den lilla saknar kylargaller, bruks och åldersrelaterat slitage

856483

2020-12-23