Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PARTI SILVER, 1900-tal, bestående av: skedar, smörknivsställ, drinkpinne, total vikt ca 478 g
Åldersrelaterad slitage, gravyr, repor, bucklor
856484
2020-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här