Klubbat för:
70 EUR
Utropspris
150 EUR
SCOUTKNIV, Tyskland, 1950-tal, balja av svärtad metall och läder rem längd 24,5 cm.
Lätt slitage
856496
2020-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här