Klubbat för:
280 EUR
Utropspris
200 EUR
KALKAR, 3 st, silver
höjd 13 cm: Anders Gottfrid Roos, Åbo 1810-46
höjd 12 cm: Sverige 1810
höjd 12 cm: Nils Reetz Umeå 1787
Vikt totalt ca 142
Skador och slitage.
856523
2020-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här