Tre silverkalkar

Tre silverkalkar
Tre silverkalkar
Tre silverkalkar
Tre silverkalkar
Tre silverkalkar
Tre silverkalkar

Klubbat för:

280 EUR

Utropspris

200 EUR

KALKAR, 3 st, silver
höjd 13 cm: Anders Gottfrid Roos, Åbo 1810-46
höjd 12 cm: Sverige 1810
höjd 12 cm: Nils Reetz Umeå 1787
Vikt totalt ca 142

Skador och slitage.

856523

2020-12-22