Klubbat för:
120 EUR
Schätzwert
200 EUR
Beschreibung
GEVÄR, flintlås, tidigt 1800-tal, längd 122 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, skador, rost kompletterad.
856580
2020-12-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner