Flintlås gevär 1800-tal

Flintlås gevär 1800-tal
Flintlås gevär 1800-tal
Flintlås gevär 1800-tal
Flintlås gevär 1800-tal
Flintlås gevär 1800-tal
Flintlås gevär 1800-tal
Flintlås gevär 1800-tal
Flintlås gevär 1800-tal

Klubbat för:

120 EUR

Schätzwert

200 EUR

Beschreibung

GEVÄR, flintlås, tidigt 1800-tal, längd 122 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, skador, rost kompletterad.

856580

2020-12-21