Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, 1800-talets första hälft, fanerad med mahogny, träskuren dekor, förgylld med polerat guld och slagmetall, kvicksilverfolierat glas, 91,5 x 63 cm
856586
2020-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här