Sideboard
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SIDEBOARD, England 1800-talets första hälft, fanerat med mahogny, beslag i mässing, två skåp samt en låda i fronten, höjd 89, 136 x 55 cm
Bruksslitage, ställvisa fanérskador och fläckar, kompletteringar, nycklar saknas
856614
2020-12-20