Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

5 200 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

SIDEBOARD, England 1800-talets första hälft, fanerat med mahogny, beslag i mässing, två skåp samt en låda i fronten, höjd 89, 136 x 55 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, ställvisa fanérskador och fläckar, kompletteringar, nycklar saknas

856614

2020-12-20