Evald Kallstenius oljemålning

Evald Kallstenius oljemålning
Evald Kallstenius oljemålning
Evald Kallstenius oljemålning
Evald Kallstenius oljemålning
Evald Kallstenius oljemålning
Evald Kallstenius oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

2 000 SEK

EVALD KALLSTENIUS (1898-1957) Skärgårdsmotiv, signerad, olja på duk, ca 32x40 cm

856627

2020-12-30