Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
JÜRGEN VON KONOW , LARS NORRMAN, 2 st färglitografier signerade samt numrerrade Lars Norrman 346/360 resp v Konow 25/50, ca 40x21 cm resp 37x28 cm
Zustandsbeschreibung
856632
2020-12-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner