Von Konow, Lars Norrman

Von Konow, Lars  Norrman
Von Konow, Lars  Norrman

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

JÜRGEN VON KONOW , LARS NORRMAN, 2 st färglitografier signerade samt numrerrade Lars Norrman 346/360 resp v Konow 25/50, ca 40x21 cm resp 37x28 cm

Zustandsbeschreibung

856632

2020-12-30