Färglitografi Lars Norrman

Färglitografi Lars Norrman
Färglitografi Lars Norrman

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LARS NORRMAN (1915-1979), Harlekin med gul ros färglitografi, signerad och numrerad Lars Norrman 68/360, mått ca ca 76x55 cm

856636

2020-12-30