Frans Timén oljemålning

Frans Timén oljemålning
Frans Timén oljemålning
Frans Timén oljemålning
Frans Timén oljemålning
Frans Timén oljemålning
Frans Timén oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

1 000 SEK

FRANS TIMÉN (1883-1968): Komposition med himmel och hav, signerad och daterad 1933, olja på duk, ca 38x48 cm

856653

2020-12-27