Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALVAR AALTO, matbord, Artek, Finland, sarg i björk, skiva i vit laminat, böjda ben i L-form, formgiven 1935, höjd ca 71, 75x150 cm
Bruksslitage, repor på sarg, smärre märke på skiva
856659
2020-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här