Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
WILHELM HOLMGREN (1863-1943): Motiv från Ingarö, signerad samt på baksdidan daterad 1942, olja på duk uppsatt på pannå, ca 26x34 cm
856660
2020-12-27