Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BROR HJORTH (1894 -1968): "Pingstmarschen" signerad samt numrerad 10/100, litografi, ca 58x45 cm
856669
2020-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här