Bror Hjort litografi

Bror Hjort litografi
Bror Hjort litografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BROR HJORTH (1894 -1968): "Pingstmarschen" signerad samt numrerad 10/100, litografi, ca 58x45 cm

856669

2020-12-27