Silverbestick

Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BESTICK, silver, 18/1900-tal, olika modeller samt smeder, vikt ca 767 g

Gravyr, slitage

856678

2020-12-21