Slagbord England
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SLAGBORD, mahogny, England, 1800-tal, Queen-Anne-stil, höjd 71, 123x50, vardera klaff ca 45 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
856683
Päivämäärä:
2020-12-20