Slagbord England

Slagbord England
Slagbord England
Slagbord England
Slagbord England
Slagbord England
Slagbord England

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SLAGBORD, mahogny, England, 1800-tal, Queen-Anne-stil, höjd 71, 123x50, vardera klaff ca 45 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

856683

Päivämäärä:

2020-12-20