Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOUILLOTTELAMPA, 1900-tal, i mässing och grönlackerad plåt, reglerbar skärn, höjd (stomme) 64 cm

Smärre bruksslitage, skärm något skev

856688

2020-12-20