Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOUILLOTTELAMPA, 1900-tal, i mässing och grönlackerad plåt, reglerbar skärn, höjd (stomme) 64 cm
Smärre bruksslitage, skärm något skev
856688
2020-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här