Salt - och pepparkar

Salt - och pepparkar
Salt - och pepparkar
Salt - och pepparkar
Salt - och pepparkar
Salt - och pepparkar
Salt - och pepparkar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALT- OCH PEPPARKAR, silver, 1900-talets första hälft, 1 form av fiskar, gröna ögon i glas, längd 6,5 cm.

Mindre bruksslitage.

856691

2021-01-06