Rune Jansson kritteckningar
Vollendet
2020-12-27
856726
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
RUNE JANSSON (1918-2014): Väldiga figurer, 4st. Tomt i mitten, Landremsa i orange hav, Blått i hörn, samtliga signerade och daterade 1966, kritteckningar, ca 27x33 cm