Rune Jansson kritteckningar

Rune Jansson kritteckningar
Rune Jansson kritteckningar
Rune Jansson kritteckningar
Rune Jansson kritteckningar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUNE JANSSON (1918-2014): Väldiga figurer, 4st. Tomt i mitten, Landremsa i orange hav, Blått i hörn, samtliga signerade och daterade 1966, kritteckningar, ca 27x33 cm

856726

2020-12-27