Matbord mahogny
Klubbat för:
4 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MATBORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, fanerat i mahogny, på pelarfot med fotavslut i mässing, höjd ca 76, diameter 110, 3 iläggsskivor med sarg á 51 cm, total längd 263 cm
Kuntoraportti
856729
Päivämäärä:
2020-12-20