Matbord mahogny

Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny

Klubbat för:

4 800 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

MATBORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, fanerat i mahogny, på pelarfot med fotavslut i mässing, höjd ca 76, diameter 110, 3 iläggsskivor med sarg á 51 cm, total längd 263 cm

Kuntoraportti

856729

Päivämäärä:

2020-12-20