Trädgårdsmöbler

Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSMÖBLER, 3 delar, 1900-tal, varav stolar etikettsmärkta med Byarums Bruk, grönlackerade, sitthöjd 43, mått bord höjd 72, diameter 86,5 cm

Slitage, ställvis rost

856733

2020-12-20