Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahäst, vitpatinerat gjutjärn, monogramsignerad och daterad 2014, höjd ca 33 cm
Zustandsbeschreibung
856749
2020-12-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner