Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIXTEN WAHLGREN (1903-76): Sittande figur, signerad och daterad, olja på duk, ca 55x39,5 cm
Krackeleringar, färgbortfall
856753
2020-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här