Sixten Wahlgren oljemålning

Sixten Wahlgren oljemålning
Sixten Wahlgren oljemålning
Sixten Wahlgren oljemålning
Sixten Wahlgren oljemålning
Sixten Wahlgren oljemålning
Sixten Wahlgren oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIXTEN WAHLGREN (1903-76): Sittande figur, signerad och daterad, olja på duk, ca 55x39,5 cm

Krackeleringar, färgbortfall

856753

2020-12-22