Bildstoder av Ola Billgren
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OLA BILLGREN (1940-2001): ur Bildstoder, 4 st färglitografier , signerade och daterade Ola Billgren -79, numrerade 197/200, 146/200, 81/100, ca 65x50 cm, 30x37, 29x36 och 33x48 , 28x36 cm 1 st ramad
856756
2020-12-27