Andreas Wargenbrant brons
Valmis
2020-12-28
856757
| Korkein tarjous | 1 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahästar, skulpturer, 2 st, monogramsignerade, förgylld brons, höjd ca 10-16 cm