Andreas Wargenbrant brons

Andreas Wargenbrant brons
Andreas Wargenbrant brons
Andreas Wargenbrant brons
Andreas Wargenbrant brons
Andreas Wargenbrant brons
Andreas Wargenbrant brons

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahästar, skulpturer, 2 st, monogramsignerade, förgylld brons, höjd ca 10-16 cm

856757

2020-12-28