Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SEKRETÄR, sengustavianskt stockholmsarbete, fanerad med mahogny, beslag i delvis förgylld mässing, lådinredning bakom klaff, 4 lådor, höjd 116, 93 x 49 cm

Bruksslitage, ställvisa skador, lagningar och torrsprickor, senare ben

856765

2020-12-21