Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BEN, (Benjamin Vautier) Litografi, ur mappen "Bonjour Max Ernst", signerad BEN och numrerad 89/100, bildmått ca 49x64,5 cm
Utgiven av Georges Visat, Paris, 1975-76
Vågigt papper
856773
2020-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här