BEN,( Benjamin Vautier) litografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BEN, (Benjamin Vautier) Litografi, ur mappen "Bonjour Max Ernst", signerad BEN och numrerad 89/100, bildmått ca 49x64,5 cm

Utgiven av Georges Visat, Paris, 1975-76

Vågigt papper

856773

2020-12-22